Kolik lásky se vejde do jedné svíčky?

SPOUSTA! Svíčky přání Astron jsou naší odpovědí.

Napsali jsme 11 důvodů, proč svíčky přání Astron jsou tak jedinečnéVýjimečná je i výroba těchto svíček.

Svíčky přání jsou produktem, který jsme vytvořili, aby lidem přinesl naději, radost a štěstí. Snažíme se, aby byl svět díky našim svíčkám krásnější, a díky síle pozitivního myšlení se nám to snad i daří. Svíčky jsou chráněny Úřadem průmyslového vlastnictví.

Proč tvrdíme, že jsou vyrobeny s láskou?

Protože jsou! Věnovali jsme mnoho a mnoho hodin poctivé práce přípravě a výrobě svíček.  Chtěli jsme, aby naše svíčky byly jedinečné ve všech směrech a stálo nás to hodně úsilí. V tomto úsilí nepolevujeme, protože chceme světu přinést ještě spoustu radostí, vůní a barev.

Řemeslo – svíčky jsou výsledkem ruční práce.

Svíčky přání Astron se odlévají s láskou, trpělivostí a úctou k poctivému řemeslu. Každá svíčka prochází rukama pracovníků hned několikrát. Celý proces, od vážení vosku, přes čištění forem, knotování, až po výrobu hotové svíčky, trvá 2 dny. Otvory pro svíčky jsou také vyráběny ručně. Žádné stroje – žádné lisování, jen POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE. Ručně se vyrábí i včelí pergamen, který je pak zabalen a individuálně připevněn ke každé svíčce přání.

Balení – poslední zastávka na cestě k Vašemu potěšení.

Než se k Vám dostane hotová svíčka, musíme ji zabalit a poslat. Balení je samostatná kapitola. Dlouho jsme přemýšleli nad tím, jaké balíčky Vám budeme dodávat, abychom splnili všechny požadavky na kompletně láskyplný produkt. Nakonec jsme se rozhodli jít ekologickou cestou.

Ekologické balení zásilky trvá 3krát déle než standardní.

Ekologické balení zásilky je mnohem obtížnější na přípravu. Musíme, podle velikosti objednávky, vybrat recyklovatelnou krabici, také vhodnou výplň, aby byly splněny veškeré požadavky, které jsme si předsevzali a potvrdili Vám, i takto, výjimečnost svíček přání Astron. V závislosti  na použitém materiálu, trvá zabalení  jedné zásilky přibližně 10-15 minut. Sami jsme si vybrali tuto cestu a chceme v ní pokračovat, i když víme, kolik práce je s tím spojeno.

Láska je SÍLA, která vládne světu. K lásce patří TOUHY a PŘÁNÍ. Každý má touhy a přání!  Kdo by nechtěl LÁSKU, SMÍCH a ZDRAVÍ? Tak udělejme si svět hezčí!

Napsat komentář