Svíčky přání Astron jsou jedinečným produktem vyrobeným s láskou pro milovníky svící a všechny lidi. Používají se v každé situaci, ale hlavně tehdy, když se rozhodnete udělat něco pro sebe a svůj život. Síla svíčky spočívá ve způsobu, jakým vysílá přání. Je vhodná pro všechny věkové kategorie, pro všechny, kteří chtějí ve svém životě růst či postoupit dál. Ovlivnit svou blízkou či vzdálenou budoucnost.

 1. Výroba z certifikovaných prvotřídních materiálů

K výrobě používáme certifikované přírodní materiály od ověřených dodavatelů, které si pečlivě vybíráme. Používáme knoty ze 100% bavlny od italského výrobce, které prošly laboratorními testy. Barvy splňují požadavky RAL pro svíčky a mají stabilní a intenzivní odstíny, nebyly testovány na zvířatech. Vůně od firmy French Color and Fragrance Co jsou certifikovány a odpovídají standardům INTERNATIONAL Fragrance ASSOCIATION (IFRA). Zároveň mají veganský certifikát původu – výrobky neobsahují žádné vonné látky ani barviva pocházející ze zvířat.

 1. Palmový vosk Svíček přání

Palmový vosk je hlavní složkou svíček, právě proto jsme si na jeho výběru dali záležet. Palmový vosk hoří cca o 50 % déle než parafínový a má velmi čisté spalování. Výroba našich svíček probíhá bez přidání chemických přísad, aby byla dodržena vzácná čistota hoření a nemohlo dojít k případnému nepříjemnému dráždění dýchacích cest například u alergiků nebo dětí.

 1. Interiérové ​​použití Svíček přání

Svíčky jsou navrženy tak, aby vyhovovaly kritériím pro použití v interiéru. Nekouří a nevytékají. Palmové Svíčky přání mají, již na pohled, příjemné rozměry, které vyhovují standardům uživatele. Krystalický design oživí a zútulní jakýkoliv interiér.

 1. Hoření Svíček přání 

Výběrem správných surovin jsme se postarali o to, aby naše svíčky nekouřily a nevytékaly. Netvoří při hoření dým, díky jedinečné kombinaci palmového vosku se 100% bavlněným knotem. Důležitá je také výška knotu, zastřiháváme knoty do takové výšky, aby byl plamen svíčky “tak akorát” a svíčka nevytekla. Vyzkoušeli jsme a nastavili délku knotu tak, aby měl po zapálení ideální podmínky pro správné hoření.

 1. Vhodnost pro alergiky i malé děti

Palmový vosk, jako prvotřídní surovina, má specifické vlastnosti, které se vyznačují čistotou hoření. Do svíček nepřidáváme žádné další chemické, a tedy znečišťující, přísady. Proto svíčky nedráždí dýchací cesty alergiků a malých dětí.

 1. Jedinečnost kresby a unikátnost každé Svíčky přání 

Palmové svíčky jsou oblíbené díky svému jedinečnému vzhledu. I Svíčky přání mají neobyčejnou kresbu, která připomíná námrazu na okně. Struktura „ledových květů“ je způsobena náhodnou krystalizací palmového vosku. Jelikož se jedná o ruční práci, vynikne obzvlášť, že každá svíčka krystalizovala unikátně.

 1. Ruční výroba

Svíčky jsou výsledkem poctivé ruční práce – od tání palmového vosku, přes výrobu svíček až po výrobu voskového pergamenu ze včelího vosku.

 1. Voskový pergamen je vyroben ze 100 % včelího vosku

Včely jsou, svým opylováním, základem pro rozmnožování mnohých rostlin. Díky nim tento svět postupuje, kvete, sílí a roste. Uvědomujeme si a využíváme čistou a léčivou sílu těchto živočichů. Právě proto do Svíčky přání Astron vkládáme voskový pergamen z přírodního včelího vosku. Včelí vosk je několik očištěn od přirozených složek a příměsí, které do něho dodávají včely samotné. Finálně je vylisován pro dosažení nejlepšího výsledného efektu.

 1. Podpora lokálních včelařů

Říká se, že když zmizí poslední včela, lidstvu nezůstávají více, než čtyři roky života. Ceníme si práce včelařů a vážíme si jejich péče o včelky. Veškerý včelí vosk, používaný na výrobu voskových pergamenů, kupujeme od lokálních včelařů, podporujeme tím jejich podnikání.

 1. Ochrana Úřadem průmyslového vlastnictví

Svíčky přání Astron jsou jedinečným produktem nejen výběrem surovin, způsobem výroby a následnou ambaláží. Spojili jsme v nich i pohled na svíčku, jaký tu ještě nebyl. Jak? Čím? Jedinečnost spočívá ve spojení navrženého designu a způsobu, jakým se svíčka používá. Síla Svíčky přání se projeví tím, že Vaše přání splyne se zapálenou svící. Hořící plamen Vaše přání povznese a Vaše touha se může začít plnit! 

Tento nápad, kdy spojujeme, spolu s Vámi, naše naděje a sny, vkládáme je s důvěrou do klidného hoření, považujeme za originální. Právě proto jsou naše Svíčky přání produktem chráněným Úřadem průmyslového vlastnictví a zakoupit si je můžete JEN U NÁS.

 1. Naděje

Svíčky přání vyrábíme pro lidi, kteří touží ve svém životě něco změnit a dosud na to možná nenašli odvahu. Víme, že přání mají velkou sílu, ale někdy se stává, že naše touha není dostatečná, že potřebujeme nějakou pomůcku. Svíčka je navržena tak, aby pomáhala navodit vhodnou atmosféru, aby se touhy probudily. Stačí napsat přání na voskový pergamen, vložit srolovaný pergamen do připraveného otvoru svíčky. Zapálit knot… a přání se začíná plnit! 

Jak by řekl Konfucius: “Lepší, zapálit třeba jen malou svíčku, než proklínat tmu.”

Napsat komentář