Magická síla svíček

Není nic lepšího, než si po dlouhém dni vyložit nohy na stůl, uvolnit svou mysl a relaxovat. O co větší bude vaše radost a uvolnění, když si k relaxaci zapálíte vhodnou svíčku?

Svíčky jsou pěkný a originální dárek pro různé příležitosti, mohou oživit každou oslavu, zpříjemnit romantickou večeři, uvolnit tělo i mysl při smyslné relaxaci ve vaně nebo osvětlit tmavou místnost během dlouhých zimních večerů.

Jak fungují magické svíčky?

Svíčky pracují na základě  přenosu energie. Každá svíčka může pomoci vyřešit životní situaci, se kterou se právě teď potýkáte. Světlo svíček je samo o sobě uklidňující, navíc může povznést Vaši mysl do nových sfér. S přihlédnutím k  barvě, vůni, tvaru a účelu svíčky můžete dokázat zajímavé věci :). Teplo plamene jako byste cítili na vlastní kůži, v duši. Svíčky otevírají tělo a ducha k novým zážitkům.  Stačí se připojit k jejich energii, nechat svou mysl otevřenou a sledovat, co se bude dít.

Jak si vybrat nejvhodnější svíčku pro sebe nebo blízké?

Při výběru vhodné magické svíčky byste se měli držet hlavně vlastní intuicí a účelu, pro který budete svíčku používat. Prověřte všechny své smysly a vyberte si barvu, vůni, tvar a materiál, který vám nejlépe vyhovuje. Ke Svíčce Astron dostanete také popis, jak svíčku používat. S každou svíčkou je spojen malý rituál, který je potřebné vykonat, aby energie byla přenesena tam kam má a aby vykonávala práci, kterou má.

Svíčky Astron jsou ručně vyráběné svíčky na Slovensku a speciálně připravené pro různé účely. V naší nabídce najdete svíčky očistné, andělské, čakrové, meditační a rituální. Podle cíle byly posvěceny na různých energeticky silných místech v Karpatech. Jejich sílu můžete nyní využívat i Vy. Můžete je použít v každodenním životě, pro magické účely nebo sebezdokonalování. Díky nim si můžete zlepšit zdraví nebo přinést štěstí do života.

Svíčky jsou přizpůsobeny různým oblastem života a mohou pomoci v různých směrech.

Očistné svíčky pomáhají očišťovat vše, co je “špinavé” ve Vašem životě. Dokážou absorbovat všechny negativní a neharmonické energie. Očišťují duši, mysl, tělo nebo prostor. Plamen svíčky Vás může zbavit všech špatných a temných energií, které Vás ovlivňují během dne. Svíčka je snadno přístupný a účinný způsob ochrany a očisty. Svíčku stačí zapálit a již Vás a prostor kolem Vás chrání před negativní energií.

Andělské svíčky pomáhají navázat spojení se sférickými bytostmi – anděly. Zlepšují komunikaci s anděly. Svíčku můžete zapálit kdykoliv, když budete chtít poděkovat těmto bytostem nebo s nimi navázat bližší kontakt.

Meditační svíčky pomáhají meditujícím se dostat do stavu alfa. Při správném používání svíčky pomáhají uvolnit nahromaděné napětí ve Vašem těle a mysli.

Čakra svíčky jsou určené pro práci s jednotlivými čakry, pomáhají k jejich čištění a usměrňují tok energie. Díky těmto svíčkám se můžete zdokonalit v různých směrech.

Rituální svíčky jsou vždy spojeny s rituálem. Při koupi takové svíčky je důležité znát účel, kvůli kterému jste si svíčku pořídili a provést s ní související rituál. Svíčky pomáhají v různých oblastech života, od přátelství, úspěchu až k lásce.

Speciálním druhem svíček jsou Svíčky přání Astron, díky kterým můžete splnit přání sobě nebo i svým blízkým. Stačí napsat své přání na voskový pergamen, vložit jej do svíčky a zapálit … a přání se může začít plnit.

Jednou z pomůcek, která Vám může pomoci při výběru správné svíčky je i barva. Vyberte si svíčku, která podpoří Vaše touhy.

Barva svíček Vám napoví:

BÍLÁ

Bílá je barva čistoty, nevinnosti a ochrany. Pokud si vyberete bílou svíčku, pomůže Vám očistit se a uskutečnit vaše přání. Poskytne Vám potřebnou ochranu v magickém rituálu. Bílá svíčka představuje sílu laskavosti, čistotu pravdy, probouzí a prohlubuje duchovní sílu. Pomáhá vidět krásy duchovního světa. Dodává sílu a přízeň vyšších sfér. Pokud si vyberete bílou svíčku, okouzlí Vás svou jednoduchostí a čistotou.

ČERVENÁ

Červená svíčka Vám pomůže při rituálech spojených se silou, energií a výkonností.  Pokud potřebujete posílit ducha, zesílit nebo probudit svou smyslnost, pomůže právě červená svíčka. Dokáže také rozproudit energii v prostoru nebo přinést nové a nepoznané zážitky do Vaší ložnice :). S červenou svíčkou je spojena duševní a fyzická láska, síla a výkon, ale také pomůže, pokud potřebujete ztlumit své vlastní nevybouřené emoce.

RŮŽOVÁ

Růžová svíčka je spojena s pocity lásky, laskavosti a upokojení. Přináší harmonii a mír.  Zklidňuje, posiluje sebelásku a pomáhá vytvářet myšlenky o lásce samotné. Díky růžové svíčce můžete harmonizovat prostředí, ale také může pomoct při plánování budoucnosti. Přináší romantiku do vztahů a podporuje vznešené pocity. Pomáhá snít.

FIALOVÁ

Fialová barva je spojena se silou mysli. Podporuje magické účinky svíček, vznešenost, úspěch a rozhodnost. Můžete ji také použít jako doplňkovou svíčku v různých rituálech, ve kterých potřebujete posílit autoritu nebo sílu jiné svíčky. Zvyšuje vážnost a pomáhá dosáhnout úspěchu.

ŽLUTÁ

Žlutá svíčka dodává sebedůvěru a pomáhá v situacích, ve kterých potřebujete zbystřit smysly, nebo zlepšit komunikační dovednosti. Přináší světlo do temných situací, svítí skrz, oživuje, podněcuje k novým nápadům. Pomáhá také v obchodních a finančních záležitostech. Zlepšuje osobnost, pomáhá člověku ukázat to nejlepší v něm a zvyšuje intelekt. Urychluje změnu. Žlutá je také svíčkou cestovatelů.

ORANŽOVÁ

Oranžová svíčka dodává sílu a energii, podporuje vytrvalost, posiluje schopnost učení a pomáhá přivést věci k úspěšnému konci. Přitahuje situace, které pomáhají přinést to, co si přejete. Ve specifických situacích pomáhá, aby ke změně došlo správným směrem. Zlepšuje vztahy a dává jim nový rozměr. S oranžovými svíčkami můžete získat náklonnost lidí, na kterých Vám záleží.

MODRÁ

Modrá svíčka pomáhá navodit klid, stabilitu a vnitřní harmonii. Modrá barva také symbolizuje moudrost a štěstí. Pomáhá najít vnitřní klid, životní rovnováhu a zklidňuje napjaté situace.   Posílí a sjednotí Vaši představivost. Pomáhá k pokojnému spánku. Vystresovaným lidem přináší do života klid. Modrá svíčka Vás také může připravit na duchovní cestu a povznesení se do vyšších sfér. Je vhodná pro magické rituály spojené s meditací. Modrá svíčka také pomáhá v situacích, kdy je potřeba si zachovat odstup a povznést se.

ZELENÁ

Zelená svíčka podporuje nové cíle, vyzývá k činnosti, vytváří aktivitu a zlepšuje zdraví. Podporuje plodnost. Pomáhá ve finančních záležitostech. Vše násobí, rozvíjí kreativitu a přináší pozitivní energii do života. Pokud potřebujete najít nový životní cíl, chcete se zdokonalit nebo dokonce rozšířit své potomstvo … zapalte si zelenou svíčku.

ČERNÁ

Černá svíčka posiluje vůli a dává odvahu postavit se zlu. Používá se při rituálech nebo magických činnostech, které mají pohltit negativní a škodlivé energie. Pomáhá zastavit temnotu. Slouží jako ochranný štít.

Doopravdy naše svíčky fungují? Vyzkoušejte je :).

Napsat komentář