Jak si vybrat Svíčku přání pro sebe nebo své blízké?

Svíčky přání Astron

Svíčky přání Astron byly vytvořeny s láskou pro ty, kteří chtějí realizovat své sny. Jak víme, každá myšlenka, každé přání má potenciál uskutečnit se ve fyzickém světě, projevit se na materiální úrovni.

Přání mají velkou moc, ne každý ale ví, jak s nimi pracovat. Někdy se stává, že naše přání nemají dostatečnou sílu. To je důvod, proč jsme vytvořili magickou svíčku, která pomáhá realizovat i ty nejtajnější touhy. Stačí napsat přání na voskový pergamen, v duchu si přát a vložit pergamen do svíčky. Síla svíčky spočívá v tom, že Vaše přání se svíčkou splyne. Plamen svíčky přání povznese a Vaše touha se může začít naplňovat!

Využijte jedinečnou sílu Svíček přání Astron. Kromě přání můžete na voskový pergamen napsat poděkování nebo projevit úctu. Vaše slova plamen svíčky přenese přesně tam kam chcete.

Co je Svíčka přání Astron?

Svíčky přání Astron jsou jedinečným produktem vyrobeným s láskou pro všechny lidi. Můžete je použít v každé životní situaci, ale zejména v situacích, když se rozhodnete udělat něco pro sebe a svůj život. Pokaždé, když se rozhodnete změnit svůj život. Zajímavou vlastností a zároveň sílou těchto svíček je způsob jakým jsou přání přenášená. Svíčky jsou vhodné pro všechny věkové kategorie a pro všechny, kteří chtějí pokročit ve svém životě.

Svíčka přání Astron jako originální dárek.

Tento produkt je chráněn a můžete jej zakoupit pouze u NÁS.

Ovlivnit svoji budoucnost může každý.

Jak si vybrat nejvhodnější svíčku pro sebe nebo své blízké?

Při výběru svíčky byste měli řídit hlavně svou vlastní intuici. Prověřte všechny své smysly a vyberte si barvu, vůni, tvar a materiál, který vám nejlépe vyhovuje. Správná velikost a barva svíčky může podpořit sílu vašeho přání.

Můžete si vybrat ze 6 barev palmových svíček a 3 variant parafínových svíček ve SKLE.

Palmové svíčky najdete v barvách: bílá, modrá, fialová, červená, žlutá a černá. Jak víme, barvy mají na člověka vliv, i když si to kolikrát ani neuvědomujeme. Barva svíčky proto může ovlivnit i vaši náladu nebo zútulnit váš interiér.

Význam barev:

Bílá: barva čistoty, nevinnosti a ochrany. Na člověka působí klidně a vyváženě, má léčivé účinky, proto se používá v nemocnicích. Pokud si zvolíte bílou svíčku, pomůže vám očistit se a uskutečnit vaše přání. Bílá barva představuje sílu laskavosti, čistotu pravdy, probouzí a prohlubuje duchovní sílu. Pomáhá vidět krásu duchovního světa. Poskytuje sílu a přízeň vyšších sfér. Pokud si vyberete bílou svíčku, okouzlí vás svou jednoduchostí a čistotou.

Modrá: barva míru, harmonie, pohody a odpočinku. Zvyšuje koncentraci, snižuje napětí a stres. Modrá barva také symbolizuje moudrost a štěstí. Pomáhá najít vnitřní pohodu a životní rovnováhu. Posílí a sjednotí vaši představivost. Lidem ve stresu přinese klid do života, harmonizuje, uvolňuje a očišťuje mysl.

Fialová: barva, která je spojena se silou mysle. Podporuje úspěch, vznešenost a rozhodnost. Je považována za barvu spirituality, inspirace a originality.

Červená: velmi výrazná barva. Probouzí životní energii, působí proti únavě. Je spojena je silnými emocemi, vášní a tělesnou smyslností. Dokáže rozproudit energii v prostoru nebo přinést nové a nepoznané zážitky do vaší ložnice.

Žlutá: působí příznivě na nervový systém. Je hřejivá a do místnosti přinese úsměv a radost. Podporuje kreativitu a komunikaci, zvyšuje sebevědomí a přitahuje peníze.

Černá: obvykle je vnímána jako negativní a temná, spojená se smutkem, ve skutečnosti je ale opak pravdou. Černá je barva důstojnosti, posiluje vůli a dává odvahu postavit se zlu. Absorbuje negativní energii a navíc působí velmi elegantně.

Tvar a rozměry svíčky jsou otázkou preference, avšak čím déle svíčka hoří, tím aktivnější jsou vaše přání.

Jak používat Svíčku přání Astron?

  1. Rozbalte svíčku, odstraňte kryt ze svíčky a voskového pergamenu.
  2. Umístěte svíčku na bezpečné místo.
  3. Na pergamen napište nebo vyryjte vaše přání, doporučujeme použít fixu.
  4. Srolujte pergamen na šířku a vložte jej do otvoru ve svíčce (pergamen můžete pomačkat).
  5. Nechte svíčku dohořet (můžete ji zapálit opakovaně).

 

Znásobte sílu své touhy s přáním Svíčky Astron

 

svíčka s pergamenem

Svíčka s pergamenem, na pergamen napíšte své přání.

stáčení pergamenu

Pergamen zatočte.

vkladaní pergamenu

Vložte stočený pergamen do svíčky.

hoříci svíčka

Svíčku zapalte.

Napsat komentář