Připravujete svatbu? Hledáte vhodný dárek pro svatební hosty? Nebo se na svatbu chystáte a hledáte dárek pro novomanželé?
Potěšte je originálním dárkem z palmového vosku….aby byla svatba nezapomenutelná.

Svatební poděkování hostům.

Se svíčkami přání si Vaši svatební hosté mohou připomínat Váš skvělý den pokaždé, když si svíčku zapálí.

Svatební svíčky patří k neodmyslitelné slavnostní výzdobě svatebního stolu. Dodají prostírání svoji noblesu a příjemnou atmosféru. Jako svatební výslužka připomenou Vašim hostům Váš výjimečný den.

Využijte nyní 15% slevu na dárek pro svatební hosty na mini Svíčky přání. Stačí do objednávky zadat kód SVATBA50.

Svatební dar pro novomanželé.

Potěšte novomanželé originálním darem – Svíčkou přání, nyní ve verzi se 2 pergameny na 2 přání. Stačí napsat přání na pergamen, vložit do svíčky a zapálit. Tímto dárkem je jistě potěšíte. Vždyť co je krásnějšího, než začít společný život společným přáním?

Personalizované dárky.

Chcete aby byly vaše dárky ještě originálnější? Ke svíčkám vám rádi připravíme i grafický návrh se jmény novomanželů. Stačí nám napsat do poznámky.

Nabízíme vám několik druhů svatebních svíček v různých velikostech a barvách.

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Svatební Svíčka přání Astron – válec 11 cm

110.00  s DPH
Výška 11 cm, průměr 5,5 cm, váha cca 235 g. Ruční výroba. Astron s.r.o. Tento produkt je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví.

Svatební Svíčka přání Astron – válec 5,5 cm

82.00  s DPH
Výška 5,5 cm, průměr 5,5 cm, váha cca 120 g. Ruční výroba. Astron s.r.o. Tento produkt je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví.

Dárek pro novomanželé – Svatební Svíčka přání Astron

265.00  s DPH
Růžová palmová svíčka s pergamenem ze včelího vosku. Výška 15 cm, průměr 6,5 cm, váha cca 615 g. Délka hoření: cca 80 h Ruční výroba. Astron s.r.o. Tento produkt je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví.