Stává se i vám, že vidíte stejná čísla? Znamená to, že andělé vám dávají nápovědu! Věnujte jim pozornost. Andělé – naši duchovní průvodci – prostřednictvím svých andělských čísel vám chtějí něco sdělit, podat a předat důležitou informaci. Andělská čísla spatříte zejména ve chvíli, kdy to nejvíc potřebujete.

Co jsou andělská čísla?

Andělská čísla, jak se často nazývají, jsou tajemné série čísel či synchronicity, které mnozí lidé považují za duchovní vedení nebo přímý odkaz či komunikaci s nadpřirozenými bytostmi, včetně andělů. Andělská čísla jsou ta, která se opakují několikrát za den, pár dní, týdnů ale i měsíců. Vidíme je všude kolem nás ať už je to na hodinkách, mobilu, autech, v pracovních dokumentech, budovách a na různých jiných místech. Prohlédněte si co znamenají andělská čísla naznačující zprávy pro vás – poselství přímo od andělů, kteří jsou stále s vámi i když je nevidíte.

Andělská čísla

Andělské číslo 0

Číslo O znamená komunikaci od andělů. Říkají, abyste naslouchali své intuici. Naznačuje to, že se chystáte ve svém životě začít něco nového. Toto číslo je také znakem, že vám promlouvá Bůh a máte s ním silné pouto.

Andělské číslo 1

Prostřednictvím číslice 1 vám přimlouvají andělé nových energií. Vyjadřuje i změnu, která vám do života přinese pozitivní změny – zahrnuta je do toho radost, rozvoj a úspěch. Také vás toto andělské číslo upozorňuje, abyste změnili svoji životosprávu.

Andělské číslo 2

Tímto číslem vám anděl říká, že převezmete zodpovědnost a budete sloužit ostatním. Symbolizuje také harmonii, sladění a určitý druh spojení. Může to znamenat začátek nového vztahu. Je na čase najít harmonii. Měli byste dávat a zároveň přijímat lásku.

Andělské číslo 3

Andělské číslo 3 znamená začít pracovat na svých komunikačních dovednostech a zdokonalovat se ve svých dovednostech. Prostřednictvím tohoto čísla se vám andělé snaží říct, abyste se nevraceli opakovaně k chybám. Vaše modlitby byly vyslechnuty. Mějte svou víru a vaše touhy se naplní ve správný čas.

Andělské číslo 4

Andělské číslo 4 představuje vášeň a povzbuzuje vás k tomu, abyste pracovali na dosažení svých předsevzetí a cílů. Andělé vám říkají, že jsou s vámi a poskytují vám podporu a abyste jim důvěřovali. Věřte sami sobě a dosáhnete vašich vysněných cílů.

Andělské číslo 5

Andělské číslo 5 přináší odkaz o důležitých nových změnách ve vašem životě. Tyto změny vám přinesou mnoho nových příležitostí. Nebraňte se těmto novým možnostem. Andělé prostřednictvím tohoto čísla chtějí, aby začali myslet pozitivně a veškeré negativní rozmýšlení vypustili.

Andělské číslo 6

Andělé vám říkají, abyste zachovali rovnováhu mezi materiálními cíli a touhami, vnitřním a duchovním Já. Oznamují poselství, rovnováhu v životě a abyste se předali změnám, které probíhají. Věřte, že vás nasměrují na cestu k lepšímu životu. Andělské číslo 6 vás může povzbudit k tomu, abyste svá nadání využili pro pomoc těm, kteří to potřebují.

Andělské číslo 7

Andělské číslo 7 symbolizuje rovnováhu, sebepoznání, duchovní vývoj a štěstí. Mluví o příchodu dobrých časů. Jste na správné cestě a díky tomu ve vašem životě můžete očekávat další pozitiva. Pracujte na sobě, poznávejte sami sebe a vzdělávejte se.

Andělské číslo 8

Andělské číslo 8 vyjadřuje vnitřní sílu, úspěch, peníze, ale také vnitřní moudrost, dosažení úspěchu a to že jste v karmické fázi. Mohou se u vás odehrát situace, které se musí uskutečnit, protože jejich prostřednictvím se odžívají nebo anulují karmické dluhy.

Andělské číslo 9

Toto andělské číslo hovoří o tom, že nadešel čas ukončit nějakou fázi, situaci nebo vztah, které vám neslouží. Díky tomu do vašeho života přijde něco nového. Naplní se vaše touhy. Připomíná, že váš životní smysl je pomoci ostatním skrze vaše dovednosti.

Andělské číslo 10

Andělské číslo 10 vás říká, abyste věřili andělům a vesmíru. Upozorňuje na to, abyste se posunuli v životě dál. Buďte pozitivně naladěni. Naslouchejte své intuici a dočkáte se úspěchu a duchovního růstu.

Andělské číslo 11

Andělské číslo 11 je symbolem povzbuzení a osvícení. Povzbuzuje k napojení na své vyšší Já, abyste naplnili svůj životní úkol. Vnímejte své myšlenky, které představují otázky na vaše odpovědi. Andělé vám říkají, že vám pomohou s naplněním vašich přání a snů.

Andělské číslo 12

Toto andělské číslo říká, abyste změnili vaše staré návyky a zvyky. Buďte naplněni radostí, pozitivně naladěni a rozsévejte po svém okolí dobrou náladu. Andělé vás vedou ke zlepšení kvality svého života nebo života druhých, nechte se vést.

Andělské číslo 13

Andělé tímto číslem upozorňují abyste si udrželi pozitivní postoj a své nejistoty a starosti odstranili. Ve vašem životě se mohou objevit změny. Všechno co se uskutečňuje je z důvodu vašeho duchovního posunu na vyšší úroveň. Je třeba začít tvořit nové věci.  

Andělské číslo 14

Andělé jsou nápomocni ve zhmotňování pozitivních myšlenek. Udržte svou pozornost na vaše tajná přání. Pokud budete postupovat opatrně a rozumně ve vašem životě se dostaví úspěch v jakékoli oblasti.

Andělské číslo 15

Andělé vás vybízejí k tomu, abyste změnili a povznesli své myšlenky. Podněcují vás k uskutečnění potřebných životních změn. Měli byste být soustředěni na vaše předsevzetí. Nebojte se udělat něco pro jejich naplnění.

Andělské číslo 16

Andělé říkají abyste měli pozitivní myšlenky pro naplnění vašich cílů. Myslete optimisticky, pokud se toho budete držet i váš život bude takový. Pokud ne, výsledky budou opačné.

Andělské číslo 17

Andělé jsou s vámi a říkají, že jste na správné cestě. Je třeba soustředit se na svou intuici a podle ní také jednejte. Spoléhejte se na vaše schopnosti a vše vám bude poskytnuto.

Andělské číslo 18

Andělské číslo 18 je poselstvím naděje a podporou. Ve svém životě přicházíte ke konečné fázi. Můžete očekávat lepší úspěšnou budoucnost, naskytnou se vám nové příležitosti k úspěchu. Hlavně mějte pevnou víru.

Andělské číslo 19

Andělské číslo 19 říká, že vaše cíle jsou brzy naplněné a vaše životní fáze před samotným koncem. Staré věci pominou,. nové začínají. Mějte radost, že přicházejí nové možnosti, které se brzy naplní.

Andělské číslo 20

Andělé vám oznamují lásku. Je třeba být naplněn energií a odvahou. Dodávají vám sílu žít v harmonii a ve stavu vyrovnanosti. Neztrácejte víru, vše co má přijít, přijde ve správný čas.

Andělské číslo 21

Andělské číslo 21 přináší zprávy, kterými můžete změnit váš osobní život. Čekají na vás nové příležitosti. Zachovejte však klid, zůstaňte v rovnováze, buďte optimističtí a důvěřujte svým schopnostem.   Andělská čísla poskytují specifický duchovní pohled a vedení také prostřednictvím čísel. Častokrát se potýkáte s více kombinacemi čísel. I trojciferná čísla mají svůj význam a dají vám jasná znamení.

Andělské číslo 000

Vidíte často tři nuly? Andělé vám dávají najevo, že jste spojeni s Bohem. Tato čísla představují cyklus. Mohou vyjadřovat to, že se něco ve vašem životě otočilo, uzavřel se kruh a ten ukončil svůj cyklus.

Andělské číslo 111

Andělé tímto číslem vám naznačují že vaše plány, které máte stanoveny se projevují velmi rychle. Sledujte vaše myšlenky, protože ty se naplňují podstatně rychle a nabírají na hmotě. Proto zvažujte své myšlenky, aby se shodovaly s vašimi přáními. Myslíte vždy pozitivně.

Andělské číslo 222

Andělské číslo 222 je symbolem rovnováhy a souladu. Naznačuje, že se ve vašem životě vyřeší mnoho věcí. Všechno je na dobré cestě.

Andělské číslo 333

V případě, že často vidíte andělské číslo 333 tak andělé vám dávají najevo, abyste se dokázali rozhodnout o věcech, při kterých nemáte jistotu. Říkají i to, že máte nad sebou pořád ochranu. Následujte cestu, kterou vám ukazují.

Andělské číslo 444

Andělé vás posilují. Máte pokračovat na cestě, kterou jste začali. Pokud jste ve vztahu, znamená to, že vás v něm podporují a přejí vám lásku a štěstí.

Andělské číslo 555

Andělé vám říkají, buďte optimisté. Chtějí abyste zahodili negativní myšlenky. Berte si příklad od lidí, kteří si plní své cíle a přání. Začněte si je plnit i vy a myslíte pozitivně.

Andělské číslo 666

Prostřednictvím čísla 666 vám andělé říkají, abyste byli v rovnováze mezi duchovním a materiálním světem. Zahoďte strach a obavy. Přijímejte lásku a radost od vašich andělů.

Andělské číslo 777

Andělské číslo 777 znamená, že má z vás vesmír radost. Naslouchejte vedení shora. Jednali jste správně a teď budete sklízet. Přichází čas na odměnu za vaše úsilí.

Andělské číslo 888

Úspěch je na dosah. Dosáhnete toho, o čem moc sníte a očekáváte. Číslo 888 hovoří také o finančně materiální hojnosti. Očekávejte odměny za vaši práci. Dosáhnete úspěchu.

Andělské číslo 999

Andělské číslo 999 je symbolem transformace. Některé aspekty vašeho života jsou skoro na konci. Všechno se koná pro vaše dobro. Připravujete se na změnu ve vašem životě. Ničeho se neobávejte, protože všechno bude v pořádku a budete šťastní. Ručně vyráběné svíčky pro jakýkoli účel si umíte zakoupit i v našem eshopu.

Archanděl Anael – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Ariel – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Azral – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Camael – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Chamuel – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Gabriel – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Haniel – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Jeremiel – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Jofiel – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Melchizedech – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Metatron – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o

Archanděl Michael – andělská svíčka

150.00  s DPH
Archandělská svíčka Výška 10 cm, průměr 6,5 cm, hmotnost cca 310 g. Ruční výroba. Astron s.r.o